فرایند سازان آرین

درباره ما

شرکت فرایند سازان آرین شرکت فرآیند سازان آرین در سال 1384 تأسیس گردید. زمینه اصلی فعالیت این شرکت واردات و عرضه مستقیم افزودنیهای صنایع غذایی و عصاره های گیاهی فراسودمند مورد مصرف در صنایع دارویی و غذایی با هدف تنوع بخشیدن به تولیدات داخل و نزدیک سازی آنها به استاندارد های بازارهای جهانی است. عمده ترین مشتریان ما صنایع آب میوه، لبنیات، شیرینی و شکلات، روغن، بهبود دهنده، کیک و کلوچه و شرکتهای دارویی هستند.

در کنار کیفیت ممتاز مواد اولیه، این شرکت ارائه کننده مشاوره های فنی و تخصصی در زمینه حل مشکلات موجود در فرآیند تولید و فرمولاسیون محصولات گوناگون میباشد. به همین دلیل شرکت فرآیند سازان دارای تیم های تخصصی فنی و فروش در هر یک از زمینه های صنعت غذا میباشد.

محصولاتی چون: انواع پکتین، کربوکسی متیل سلولز(CMC)، کاراگینان، زانتان، استابیلایزر سیستمهای غذایی، انواع امولسیفایر، مونو دی گلیسرید تقطیر شده (DMG) محصول شرکتهای دنیسکو دوپونت Danisco Dupont و Cpkelco آمریکا و آنزیم ترانس گلوتامیناز برند Activa محصول شرکت آجینوموتو فرانسهAjinomoto و انواع عصاره های گیاهی آلوئه ورا، بابونه، جنسینگ، چای سیاه، چای سبز و ... برای مصارف غذایی و دارویی محصول Martin Bauer ، Plant Extrakt و Finzelberg آلمان و نیز استابیلایزر های غذایی شرکت آکاتریس Acatris بلژیک


تمرکز استراتژیک

دیدگاه شرکت:
شرکت فرآیند سازان آرین در نظر دارد به عنوان تأمین کننده رهبر و پیشرو در زمینه مواد اولیه صنایع نوشیدنی، غذا های عمل گرا و صنعت بیوتکنولوژی در ایران و خاورمیانه شناخته شود.
هدف شرکت:
برآوردن نیاز مشتریان با استفاده از بهترین کیفیت و سرویس دهی در زمینه تأمین مواد اولیه است.
استراتژی شرکت:
ارائه بهترین کیفیت از مواد اولیه با ارزش در زمینه صنایع نوشیدنی ، غذاهای عمل گرا و صنعت بیوتکنولوژی. توسعه و افزایش حجم مارکت در زمینه محصولات ممتاز و با کیفیت. انعقاد قرار دادهای بیع متقابل و نمایندگی انحصاری با شرکت های رهبر و پیشرو در زمینه مواد اولیه صنایع غذایی در جهان.
' فن آوری، نوآوری و تغییر' این است شعار ما.